Karabük

Özkan Çetinkaya, 100. Yıl Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu: Seçim Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, 100. Yıl Mahallesi’nde gerçekleşen seçim çalışmaları kapsamında esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyaret sırasında, halkın gösterdiği ilgi ve sevgiye teşekkür eden Çetinkaya,..

Özkan Çetinkaya, 100. Yıl Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu: Seçim Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, 100. Yıl Mahallesi’nde gerçekleşen seçim çalışmaları kapsamında esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyaret sırasında, halkın gösterdiği ilgi ve sevgiye teşekkür eden Çetinkaya, Rabbim’den bu sevgiye layık işler yapmayı diledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını açıklamasının ardından sahaya inen Çetinkaya, Karabük’ü karış karış geziyor.

Özkan Çetinkaya, ziyaret sırasında vatandaşların ve esnafın talep ve isteklerini dinleyerek, Karabük’te gerçek belediyeciliği ve hizmet belediyeciliğini ön plana çıkaracaklarını belirtti. Sevgi seli ile karşılaştıklarını ve vatandaşların güler yüzünün heyecanlarını artırdığını ifade eden Çetinkaya, AK Parti belediyeciliği ile Karabük’ün arzuladığı yaşanabilir bir kente kavuşacağını söyledi. Ayrıca, hizmet çıtasını yukarılara çıkararak daha ileriye taşımak istediklerini vurguladı.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceğini ve seçimde vatandaşlarla birlikte zaferle ayrılacaklarını ifade etti. Çetinkaya, destekleriyle kendisini heyecanlandıran herkese teşekkür ederken, seçimi de vatandaşlarla birlikte kazanacaklarını ve şehri birlikte yöneteceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL