Dünya

Oslo’da Tesla Aracı Fiyorta Düşen 2 Kişi Yüzen Saunada Kurtarıldı!

Norveç’in başkenti Oslo’da meydana gelen olayda, bir Tesla aracı fiyorta düşerek içinde bulunan 2 kişiyi soğuk sularda mahsur kaldı. Aracının park modunda olduğunu sanan sürücü, gaz pedalına bastığı anda araç..

Oslo’da Tesla Aracı Fiyorta Düşen 2 Kişi Yüzen Saunada Kurtarıldı!

Norveç’in başkenti Oslo’da meydana gelen olayda, bir Tesla aracı fiyorta düşerek içinde bulunan 2 kişiyi soğuk sularda mahsur kaldı. Aracının park modunda olduğunu sanan sürücü, gaz pedalına bastığı anda araç suya düştü. Hızla batmaya başlayan aracın üzerine çıkarak yardım bekleyen 2 kişiye, çevrede bulunan bir saunada bulunanlar yetişerek yardım etti. Kendilerini kurtaran bu isimsiz kahramanlar, aracın sulara gömülmeden önce 2 kişiyi saunaya bindirerek kurtarmayı başardılar. Olay, Oslo’da çekilen görüntülerle sosyal medyada büyük şaşkınlık yarattı.

Tesla aracı olay yerinden çekici yardımıyla kurtarılırken, 2 kişi ise yüzen saunada bulunanlar tarafından kurtarıldı. Herhangi bir yaralanma yaşanmazken, olayın tesadüfen olmaması sevindirici olarak değerlendirildi. Haberin kaynağı İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından aktarılmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL