Alaplı Manşet Siyaset

Ocak, Alaplı’yı yeniden imar etmek için belediye başanlığına adayım

Recep Ocak, ‘Zonguldak’ın batıdan giriş kapısı olan Alaplı’yı yeniden imar etmek için belediye başkanlığına adayım. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Lütfen bir kere olsun İktidar partisine bize yetki verin, başaramazsak yetkiyi alın.’…..

Ocak, Alaplı’yı yeniden imar etmek için belediye başanlığına adayım

Recep Ocak, ‘Zonguldak’ın batıdan giriş kapısı olan Alaplı’yı yeniden imar etmek için belediye başkanlığına adayım. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Lütfen bir kere olsun İktidar partisine bize yetki verin, başaramazsak yetkiyi alın.’…

AK Parti Alaplı İlçe Teşkilatı‘nda 31 Mart 2024 yerel seçimleri için adaylık süreci, önceki gün eski Alaplı İiçe Başkanı Yaşar Karacan, dün AK Parti Zonguldak önceki dönem İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, bugün de Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığından istifa eden Recep Ocak ile sürdü.

Cuma namazı çıkışı cami önünde toplanan kalabalıkla AK Parti‘den Alaplı Belediyesi Başkan Aday Adayılığı başvurusunu yapan Recep Ocak başvurusunu çiçekler ve tatlılarla yaptı.

Salona gelen tüm kadınlara ve kadın kolları başkanına çiçek dağıtan ve işin tatlı başlaması için tatlı dağıtımı yaptıran Recep Ocak, ‘Bu süreçte kadınlarımıza çok iş düşüyor.

Aday olduğumuz taktirde girilmedik ev, çalınmadık kapı, uğranmadık işyeri bırakmayacağız. Onun için güne güzel başlayalım dedik. Herşey çiçek gibi olsun. AK Parti‘de çiçekler açsın’ dedi.

Recep Ocak, ‘1970 yılında doğdum. 9 yaşında babamı kaybettim. Bugünlere tırnaklarımla kazıyarak geldim. Akal İplik Fabrikasında işçi olarak çalıştım. 1994-2000 yılları arasında eniştem Mustafa Yavuz‘un yanında 6 yıl tezgahtarlık yaptım.

2002 yılında Alaplı‘da AK Parti kurucu başkanlarındanım. 2013 yılında Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı oldum. 2022 yılında yeniden başkan seçildim. Alaplı iş dünyası, esnafı ve tüccarı bize güvenmiş. Alaplılı gençlerimize para kazandırdık ama parayı Ereğli‘de, Akçakoca’da Düzce‘de Zonguldak‘ta harcıyorlar.

Zonguldak‘ın batıdan giriş kapısı olan Alaplı‘yı yeniden imar etmek için belediye başanlığına adayım. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Lütfen birkere olsun İktidar partisine bize yetki verin, başaramazsak yetkiyi alın. Bu şehrin projeye ihtiyacı var.

Proje içinde bu şehrin ekonomik anlamda paraya ihtiyacı var. Para benim işim. Ben bu şehre sevdalıyım. Paramı bu şehirde harcıyorum. Emeğimi de bu şehir için harcamak isiyorum. İktidar belediyesi olamayınca hizmetler yavaşlıyor.

İlk defa Alaplı tarihinde belediyeyi kazanmak için bu kadar yakınız. Biz Alaplı‘nın 3 adayı olarak, biriz, beraberiz, biz kardeşiz. Birbirimiz arasında asla sorun yok. Sıkıntısı olanlar düşünsün. Alaplı‘ya kim iyi hizmet edecese onları seçmesini rica ediyorum. Biz birleştirici olacağız, herkesle dost olacağız. Biz Alaplı 5 yıl daha kaybedemeyiz.

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör, ise Recep Ocak‘a çıktığı bu yolda başarı dileyerek, “Alaplı’yı ilmek ilmek işleyerek, değiştirmeye hazır ve kararlıyız dolayısıyla değişime yürüyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL