Manşet Zonguldak

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman’dan Yerel Haber Sitesine Sert Tepki!

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, lokal bir haber sitesinde çıkan iddialara sert bir şekilde karşılık verdi. Adıyaman, kendisinin CHP Muslu Belediye Başkan adayı Fırat Kabadayı’yı desteklemekten vazgeçtiği yönündeki iddialara çok..

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman’dan Yerel Haber Sitesine Sert Tepki!

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, lokal bir haber sitesinde çıkan iddialara sert bir şekilde karşılık verdi. Adıyaman, kendisinin CHP Muslu Belediye Başkan adayı Fırat Kabadayı’yı desteklemekten vazgeçtiği yönündeki iddialara çok ağır bir şekilde cevap verdi.

Adıyaman, iddiaları yapan kişiye hitaben, “Neyin nesi, kimlerin sesi olduğu belli olmayan bir müptezel eline verilen metni okumadan araştırmadan roman yazarlığına soyunmuş. Bozuk Türkçesi ve muhtemelen kısa bir zaman önce kafasına yediği yumrukların da etkisi ile gece rüyasında gördüklerini sabahleyin sütunlarına taşımış” dedi. Adıyaman, iddiaların saçma sapan olduğunu belirterek, eleştiriye karşı çıkıp, Türkçenin katledilmesine karşı koydu. Adıyaman, eleştirilerin temelsiz olduğunu ifade ederek, Fırat Kabadayı ile 15 yıllık hukuklarının olduğunu belirtti.

Adıyaman, “15 yıllık görev süremiz içerisinde imza attığımız her projede Fırat kardeşim hep yanımdaydı. Bugüne kadar Muslu gibi küçük bir beldede hayata geçirdiğimiz mega projeler ortadadır. Değerli Muslu halkı her şeyin en iyisini bilmektedir. Dolayısı ile bizim kimseye ekstradan bir şey anlatmamıza gerek yoktur. Dün olduğu gibi bugünde yarında her zaman Fırat Kardeşimin sonuna kadar yanındayım. Fırat kardeşim benden almış olduğu hizmet bayrağını benden de yukarılara taşıyacak kişilik ve donanıma sahip bir kardeşimizdir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL