Manşet Siyaset Zonguldak

MHP Zonguldak’ta Beş İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Zonguldak’ta beş ilçe belediye başkan adayını açıkladı. Kdz. Ereğli’de İlkay Özdemir, Devrek’te Erol Kaplan, Çaycuma’da Semih Aydın, Alaplı’da İsmail Öztürk ve Gökçebey’de Atakan Çiçek MHP’nin adayları..

MHP Zonguldak’ta Beş İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Zonguldak’ta beş ilçe belediye başkan adayını açıkladı. Kdz. Ereğli’de İlkay Özdemir, Devrek’te Erol Kaplan, Çaycuma’da Semih Aydın, Alaplı’da İsmail Öztürk ve Gökçebey’de Atakan Çiçek MHP’nin adayları oldu.

MHP Zonguldak İl Başkanı, aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, adayların kentlerine ve halklarına hizmet etmek için güçlü bir iradeyle yola çıktıklarını belirtti. Ayrıca adayların bölgedeki ihtiyaç ve beklentilere uygun projelerle halka hizmet edeceklerini söyledi.

Zonguldak ilçelerindeki seçim atmosferi de hareketlenmeye başladı. MHP’nin belediye başkan adaylarının belirlenmesiyle birlikte seçim yarışı daha da kızışacak gibi görünüyor. Adayların belirlenmesiyle birlikte seçim çalışmaları da hız kazanacak.

MHP’nin adaylarının belirlenmesiyle birlikte, diğer partilerin de Zonguldak’ta belediye başkan adaylarını açıklaması bekleniyor. Adayların belirlenmesiyle seçim yarışının daha da renkleneceği düşünülüyor.

MHP’nin Zonguldak’taki beş ilçe belediye başkan adayı, partinin bölgedeki güçlü duruşunu bir kez daha ortaya koyarken, seçim atmosferinin de hareketlenmesine neden oldu. Zonguldaklılar, belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından seçim sürecini ve projelerini merakla beklemeye başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL