Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Kdz.Ereğli’nin Menfaatleri İçin Yanındayız..

Başkan Murat Sesli’den Milletvekili Saffet Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti… Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Sarıkorkmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk ile birlikte, AK Parti’den Zonguldak Milletvekili seçilen Av…

Kdz.Ereğli’nin Menfaatleri İçin Yanındayız..

Başkan Murat Sesli’den Milletvekili Saffet Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti...

Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Sarıkorkmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk ile birlikte, AK Parti’den Zonguldak Milletvekili seçilen Av. Saffet Bozkurt’u Kdz. Ereğli ilçesindeki ofisinde ziyaret etti.

 

Milletvekili Saffet Bozkurt’a görevinde başarılar dileyen Başkan Murat Sesli “Kdz. Ereğli’den milletvekilimizin olmayışının eksikliğini geçtiğimiz dönemlerde çok fazla hissetmiştik. Son yapılan seçimlerde Kdz. Ereğli’den milletvekili seçilmeniz ilçemiz açısından çok önemli.

Özellikle devlet yatırımları noktasında ki eksiklerin süratle tamamlanması noktasında takipçisi olacağınızı biliyoruz. Kdz. Ereğli ilçemize faydalı hizmetler kazandıracağınızı düşünüyorum. Bu vesile ile sizlere seçilmiş olduğunuz bu görevde başarılar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun. Bu noktada bizim üzerimize ne düşerse Kdz. Ereğli için ben her türlü katkıyı sunmaya hazırım” dedi.

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt ise ziyaretten dolayı Başkan Murat Sesli ve Sarıkokrmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk’e teşekkür ederek, ilçe başkanlığı döneminde olduğu gibi milletvekilliği görev süresince Kdz. Ereğli, Alaplı ve tüm Zonguldak’ın gelişmesi ve hak ettiği hizmetleri kazanması için canla başla çalışacaklarını ifade etti.

 

Milletvekili, Saffet Bozkurt, Başkan Murat Sesli ve Muhtar Ali Kocatürk ile güncel konular üzerinde istişarelerde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL