Gündem Kdz.Ereğli Manşet

Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Derneğinden Filistin’e destek amacıyla kahvaltı programı

Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği ,İsrail saldırılarıyla zor günler geçiren Filistin halkına destek olmak amacıyla 21.01.2024 Pazar kahvaltı programı düzenliyor. Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Yardımlaşma ve Dayanışma derneği,Dernek binasında yapılacak olan..

Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Derneğinden  Filistin’e destek amacıyla kahvaltı programı

Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği ,İsrail saldırılarıyla zor günler geçiren Filistin halkına destek olmak amacıyla 21.01.2024 Pazar kahvaltı programı düzenliyor.

Kdz.Ereğli Gümüşhane’liler Yardımlaşma ve Dayanışma derneği,Dernek binasında yapılacak olan kahvaltı programında elde edilen geliri   mazlum Filistin halkına  gönderilecek.

Gümüşhane’liler Denek Başkanı Davut Karakaş yapmış olduğu açıklamada” israil’in Filistn’li kardeşklerimize yaptığı insanlık katliamıda

Hz.İbrahim’in (a.s) ateşine su taşıyan karınca misali bizlerde tarafımızı belli etmek adına Filistin’li mazlum masum kardeşlerimizin her daim yanındayız.Bu amaçla geliri Filistin halkı yararına kahvaltı programı düzenliyoruz Ereğli halkımızıda bu programa bekliyoruz ”dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL