Karabük

KBÜ’de SOSYALFEST iş birliği toplantısı

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Safranbolu’da bulunan fakülte dekanları ve meslek yüksekokulu müdürleri ile 2-3 Mart 2024 tarihlerinde yapılacak Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST …

KBÜ’de SOSYALFEST iş birliği toplantısı

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Safranbolu’da bulunan fakülte dekanları ve meslek yüksekokulu müdürleri ile 2-3 Mart 2024 tarihlerinde yapılacak Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) konusunda iş birliği toplantısı gerçekleştirdi.

Rektör Kırışık, Rektör Yardımcısı ve Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Anıl Ertok, Safranbolu Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Avni Kırmacı, Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Bayram, Safranbolu Şefik Yılmaz Dizdar Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Fatma Erten, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Düha Koç ile SOSYALFEST konusunda iş birliği toplantısı yaptı.

Toplantıda, Safranbolu’da SOSYALFEST’e ilişkin yapılacak çalışmalar ve faaliyetler hakkında yol haritası oluşturularak, alınan ortak kararların uygulanması konusunda gerekli planlamalar yapıldı.

Ayrıca Safranbolu’daki üniversite birimlerinin durum analizleri yapılarak, geliştirilmesi gereken alanlar tespit edildi. Safranbolu’daki üniversite birimlerinin iş birliği içerisinde çalışmaları ve ortak projeler yapılması konusunda kararlar alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL