Karabük Manşet

KBÜ ve KOÜ İş Birliğiyle Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali Yolda!

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde KBÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) için Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörü..

KBÜ ve KOÜ İş Birliğiyle Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali Yolda!

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde KBÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) için Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile akademik iş birliği protokolü imzaladı.

Rektör Kırışık, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’ü misafir etti ve SOSTALFEST kurumsal paydaş ve akademik iş birliği görüşmelerinde bulundular. İki üniversite arasında yapılabilecek iş birliği ve SOSYALFEST üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Görüşme sırasında, akademik iş birliği kapsamında ortak araştırmalar, projeler, etkinlikler düzenlenmesi, öğrenci değişim programları, ortak lisans ve yüksek lisans programları gibi konular ele alındı.

Görüşmenin ardından KBÜ Rektörü Fatih Kırışık, Rektör Cantürk ile akademik iş birliği protokolü ve SOSYALFEST kurumsal paydaş iş birliği protokolünü imzaladı.

Kurumsal paydaş iş birliği protokolü çerçevesinde Kocaeli Üniversitesi, SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarının en az iki ya da üçünde destek verecek.

Kaynak: www.iha.com.tr/van

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL