Düzce

Kauçuk sanayisindeki insan kaynakları ihtiyacı konuşuldu

Düzce Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen kauçuk sanayisinde üretim ile bakım onarım faaliyetleri yönünden insan kaynakları ihtiyacı başlıklı söyleşide ADT Elastomer yetkilileri öğrencilerle bir araya geldi. Düzce Meslek Yüksekokulu Konferans …

Kauçuk sanayisindeki insan kaynakları ihtiyacı konuşuldu

Düzce Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen kauçuk sanayisinde üretim ile bakım onarım faaliyetleri yönünden insan kaynakları ihtiyacı başlıklı söyleşide ADT Elastomer yetkilileri öğrencilerle bir araya geldi.

Düzce Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen söyleşide ADT Elastomer firması İnsan Kaynakları Yöneticisi Mustafa Yağcı ve Bakım Onarım Yönetmeni Selçuk Göre; firmanın tanıtımı, üretim aşamaları ve insan kaynakları süreçleri hakkında bilgiler paylaştı. Düzce MYO öğrencilerinin teorik bilgilerinin pratikteki uygulamalarla desteklenmesi, iş hayatına hazırlanmalarının sağlanması, gelecekteki kariyer planlarının şekillenmesine katkı sunulması amacıyla düzenlenen program sonunda, nitelikli teknikerler yetiştirilmesi ve ortak projelerin geliştirilmesi amacıyla iş birliği yapılması da kararlaştırıldı.

Katılımcılardan gelen soruların da cevaplandığı etkinlik, Düzce Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Zafer Cingiz tarafından Selçuk Göre’ye ve Mustafa Yağcı’ya teşekkür belgesi takdim edilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL