Genel

Kastamonu Üniversitesi ile Karabük Üniversitesi arasında “Sosyalfest” işbirliği

Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası sosyal bilimler festivali olan “Sosyalfest” için Kastamonu Üniversitesi ile Karabük Üniversitesi arasında işbirliği yapıldı. Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, üniversiteler arası işbirliğini …

Kastamonu Üniversitesi ile Karabük Üniversitesi arasında “Sosyalfest” işbirliği

Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası sosyal bilimler festivali olan “Sosyalfest” için Kastamonu Üniversitesi ile Karabük Üniversitesi arasında işbirliği yapıldı.

Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, üniversiteler arası işbirliğini güçlendirmek amacıyla Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’ı ziyaret etti. Ziyarette Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Sosyalfest” için işbirliği toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni, Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş ve KBÜ Genel Sekreteri Lütfü Köm de katıldı.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede, iki üniversite arasında “Sosyalfest” çerçevesinde potansiyel işbirliği konuları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda, özellikle sosyal bilimler alanında gerçekleştirilebilecek etkinlikler ve programlar için ortak çalışmaların değerlendirmesi yapıldı.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Kırışık, Sosyalfest çerçevesindeki çalışmalar, etkinlikler ve programlar hakkında Rektör Topal’a bilgi verirken, ziyaret ve toplantıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini iletti.

Rektör Topal ise, KBÜ Rektörü Kırışık’a gösterdikleri ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ederek, Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası sosyal bilimler festivali Sosyalfest’te gerçekleştirilecek işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL