Karabük

Karabük’te Yüksek Kesimler Kar Altında! Arac ve Binalar Beyaz Örtüyle Kaplandı

Karabük’ün yüksek kesimlerinde dün sabah itibariyle etkili olan kar yağışı binalar ve araçları beyaz örtüyle kapladı. Safranbolu’nun yüksek kesimlerinde kar kalınlığı yer yer 20 santimetreyi bulurken, belediye ekipleri bölgede kar..

Karabük’te Yüksek Kesimler Kar Altında! Arac ve Binalar Beyaz Örtüyle Kaplandı

Karabük’ün yüksek kesimlerinde dün sabah itibariyle etkili olan kar yağışı binalar ve araçları beyaz örtüyle kapladı. Safranbolu’nun yüksek kesimlerinde kar kalınlığı yer yer 20 santimetreyi bulurken, belediye ekipleri bölgede kar küreme ve tuzlama çalışmaları yaptı. Esentepe Mahallesinde bazı vatandaşlar karla kaplanan dükkanlarının önünü temizlerken.

Karabük Belediyesi ekipleri, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde yoğun kar küreme ve tuzlama çalışmaları yaparak vatandaşların güvenliğini sağlamaya çalışıyor. Kar kalınlığının yer yer 20 santimetreyi bulduğu bölgelerde, belediyenin karla mücadele ekipleri gece boyu çalışarak yolların temizlenmesini sağladılar.

Dün sabah itibariyle Karabük’ün yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışıyla Safranbolu’nun tarihi evleri beyaz bir örtüyle kaplandı. Esentepe Mahallesi’nde bazı vatandaşlar karla kaplanan dükkanlarının önünü temizlemek için çalışmalar yürüttüler. Kar yağışının etkisiyle araçlar ve binalar ise beyaz bir görünüme büründü.

Karabük’ün yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, özellikle Safranbolu’yu etkisi altına aldı. Belediye ekipleri, gece boyu kar küreme ve tuzlama çalışmaları yaparak yolların açık kalmasını sağladı. Vatandaşlar ise karla kaplanan dükkanlarının önünü temizleyerek günlük işlerine devam etmeye çalıştılar. Tarihi evler ise beyaz örtüyle kaplanarak manzaralarıyla dikkat çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL