Karabük

Karabük’te Uyuşturucu Operasyonu: Tutuklama Kararı Verildi

Karabük’te, İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekiplerince Ankara yolunda Bölge Trafik Şube Müdürlüğü önündeki uygulama noktasında yapılan operasyonda, S.O, T.Y, A.İ.Y. ve B.K. isimli 4 şüpheli..

Karabük’te Uyuşturucu Operasyonu: Tutuklama Kararı Verildi

Karabük’te, İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekiplerince Ankara yolunda Bölge Trafik Şube Müdürlüğü önündeki uygulama noktasında yapılan operasyonda, S.O, T.Y, A.İ.Y. ve B.K. isimli 4 şüpheli araçları durduruldu. Araçta yapılan aramada 37.04 gram metamfetamin ve 3.78 gram bonzai ele geçirildi. Bu durum üzerine S.O., T.Y. ve A.İ.Y. hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem başlatılırken, B.K. ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
B.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Geriye kalan 3 şüpheli ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Suçluların tutuklanmasıyla birlikte uyuşturucu ticareti konusunda caydırıcı bir adım atılmış oldu ve uyuşturucuyla mücadele kapsamında başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. Emniyet yetkilileri, uyuşturucuyla mücadele kapsamında halkın desteğini ve ihbarlarını önemli bulduklarını vurgulayarak, bu tür suçlarla mücadelede toplumun duyarlılığı ve işbirliğinin önemine dikkat çekti. Bu tür operasyonların devam edeceği ve toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemlerin alınacağı bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL