Karabük

Karabük’te Kar Kalınlığı 54 Santimetreyi Buldu! Keltepe Kayak Merkezi’nde Sömestir Tatilinin Son Günlerinde Yoğunluk Yaşanıyor

Karabük’teki Keltepe Kayak Merkezi, 2 bin rakımlı yüksekliği ve 54 santimetrelik kar kalınlığıyla sömestir tatilinin son günlerinde ziyaretçi akınına uğruyor. Hafta sonunda aileler, çocuklarıyla birlikte kızak ve kayak yapmak için..

Karabük’te Kar Kalınlığı 54 Santimetreyi Buldu! Keltepe Kayak Merkezi’nde Sömestir Tatilinin Son Günlerinde Yoğunluk Yaşanıyor

Karabük’teki Keltepe Kayak Merkezi, 2 bin rakımlı yüksekliği ve 54 santimetrelik kar kalınlığıyla sömestir tatilinin son günlerinde ziyaretçi akınına uğruyor. Hafta sonunda aileler, çocuklarıyla birlikte kızak ve kayak yapmak için merkeze akın etti. Telesiyeje uzun kuyruklar oluşurken, ziyaretçiler eşsiz manzaranın keyfini çıkardı.

Sömestir tatili bitimine 2 gün kala Karabük’ün Keltepe Kayak Merkezi’nde yoğun bir ziyaretçi akını yaşanıyor. Kar kalınlığının 54 santimetre olduğu merkeze gelen aileler, çocuklarıyla birlikte kızak ve snowboard yaparak keyifli vakit geçiriyor. Telesiyeje binen ziyaretçiler ise bembeyaz manzaranın tadını çıkarıyor.

Keltepe Kayak Merkezi, 2 bin rakımlı yüksekliği ve 54 santimetre kar kalınlığıyla sömestir tatilinin son günlerinde adeta bir cazibe merkezi haline geldi. Aileler, hafta sonunda çocuklarıyla birlikte kayak ve kızak yapmak için merkeze akın etti. Uzun kuyruklar oluşan telesiyej ise ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Karabük’te bulunan Keltepe Kayak Merkezi’nde kar kalınlığının 54 santimetre olduğu bildirildi. Sömestir tatilinin bitmesine 2 gün kala merkeze gelen ziyaretçiler, kızak, snowboard ve kayak yaparak keyifli vakit geçiriyor. Telesiyeje binenler ise eşsiz manzaranın keyfini çıkarıyor.

54 santimetrelik kar kalınlığıyla Karabük’ün Keltepe Kayak Merkezi, hafta sonunda yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı. Sömestir tatilinin bitimine 2 gün kala aileler, çocuklarıyla birlikte merkeze akın etti. Telesiyeje binen ziyaretçiler, bembeyaz manzaranın tadını çıkarırken uzun kuyruklar oluşturdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL