Karabük

Karabük’te 6 Şubat Depremi Kurbanları Anıldı

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen 6 Şubat depremlerinin birinci yıl dönümü, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde okullarda anıldı. Milli Eğitim Bakanlığının kararı doğrultusunda, ilçedeki okullarda bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. İlçe Milli..

Karabük’te 6 Şubat Depremi Kurbanları Anıldı

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen 6 Şubat depremlerinin birinci yıl dönümü, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde okullarda anıldı. Milli Eğitim Bakanlığının kararı doğrultusunda, ilçedeki okullarda bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Altın Safran İlkokulu’ndaki anmaya katılarak, depremzedelerin ve şehitlerin unutulmayacağını belirtti. Odabaşoğlu, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek, yakınlarına ve millete başsağlığı dileklerini iletti.

Safranbolu ilçesinde, 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenler için düzenlenen anma etkinliği, ilçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Odabaşoğlu, katılımcılara eğitim camiasının depremzede öğrencilere ve deprem şehitlerine karşı kararlılığını ve azmini vurgulayarak, hayatını kaybedenlerin unutulmayacağını belirtti. Depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Odabaşoğlu, yakınlarına ve millete başsağlığı dileklerini iletti.

Safranbolu’da düzenlenen 6 Şubat depremlerinin birinci yıl dönümü anma etkinliğine, ilçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu katıldı. Anma etkinliğinde konuşan Odabaşoğlu, eğitim camiasının depremzede öğrencilere ve deprem şehitlerine karşı kararlılığını vurgulayarak, hayatını kaybedenlerin unutulmayacağını belirtti. Depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Odabaşoğlu, yakınlarına ve millete başsağlığı dileklerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL