Karabük

Karabük’te 10. kattan düşen kız çocuğu hayatını kaybetti

Karabük’ün Cevizkent Toki Konutları’nda meydana gelen talihsiz olayda, 14 yaşındaki E.S. isimli kız çocuğu hayatını kaybetti. Dairelerinin 10. katında bulunan pencereden düşen kız çocuğu, apartman sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine..

Karabük’te 10. kattan düşen kız çocuğu hayatını kaybetti

Karabük’ün Cevizkent Toki Konutları’nda meydana gelen talihsiz olayda, 14 yaşındaki E.S. isimli kız çocuğu hayatını kaybetti. Dairelerinin 10. katında bulunan pencereden düşen kız çocuğu, apartman sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kontrol edildi. Ancak yapılan kontroller sonucunda E.S.’nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Olayın ardından polis ekipleri soruşturma başlatırken, talihsiz kız çocuğunun cansız bedeni Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın detayları hakkında henüz net bir bilgi verilmezken, kız çocuğunun düşme nedeni hakkında da herhangi bir açıklama yapılmadı. Apartman sakinleri olayın şokunu yaşarken, olayın seyrini belirleyecek olan soruşturma devam ediyor.

E.S.’nin ailesi ve yakın çevresi büyük bir üzüntü içerisinde olayın ardından hastaneye akın etti. Talihsiz kız çocuğunun ölümü Karabük halkını derinden üzdü. Şehirde geniş yankı uyandıran bu acı olayın ardından, ailenin ve çevre sakinlerinin psikolojik destek alacağı belirtildi.

Karabük Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili detaylı bir soruşturma yürütürken, olayın kesin nedeninin belirlenmesi ve benzeri acı olayların yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması için çalışmalarına hız verdi. Tüm bu çalışmaların ardından, olayın nedenlerinin netlik kazanması ve gereken önlemlerin alınarak benzer acı olayların yaşanmaması için gerekli adımların atılması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL