Karabük

Karabük Üniversitesi Rektörü Adalet Bakanı İle Yeni Projeler İçin Görüştü

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bir araya geldi. Görüşme esnasında Adalet Bakanı Tunç, Karabük Üniversitesinin adalet sistemiyle ilgili projelerini değerlendirdi. Rektör Kırışık, üniversitenin..

Karabük Üniversitesi Rektörü Adalet Bakanı İle Yeni Projeler İçin Görüştü

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bir araya geldi. Görüşme esnasında Adalet Bakanı Tunç, Karabük Üniversitesinin adalet sistemiyle ilgili projelerini değerlendirdi. Rektör Kırışık, üniversitenin akademik başarıları ve toplumsal katkıları hakkında bilgi verdi ve Adalet Bakanlığı ile yapılacak ortak projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Ayrıca Rektör Kırışık, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen “Yeni Anayasa Genel Değerlendirme Çalıştayı”na atıfta bulunarak üniversitenin hukuk, demokrasi ve toplumsal meselelere katkı sağlama konusundaki sorumluluklarını vurguladı. Karabük Üniversitesinin ülkedeki hukuki ve demokratik gelişmelerde aktif bir rol oynamaya devam edeceğini ifade etti.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ise, Karabük Üniversitesinin sosyal, kültürel ve akademik alandaki başarılarından memnuniyet duyduğunu belirterek adalet sisteminin daha etkin ve adil bir şekilde işlemesi için üniversiteyle iş birliği yapılmasının önemine vurgu yaptı. Bakan Tunç, bu tarz iş birliklerinin Türkiye’nin hukuki alandaki gelişimine katkı sağlayacağını belirtti ve üniversitenin üstlendiği sorumluluktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL