Karabük

Karabük Üniversitesi İş Birlikleriyle Sosyal Bilimler Festivali’ne Hazırlanıyor

Karabük Üniversitesi (KBÜ), Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) kapsamında üniversitelerle kurumsal paydaş işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor. 2-3 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festival için KBÜ..

Karabük Üniversitesi İş Birlikleriyle Sosyal Bilimler Festivali’ne Hazırlanıyor

Karabük Üniversitesi (KBÜ), Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) kapsamında üniversitelerle kurumsal paydaş işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor. 2-3 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festival için KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı ile bir araya gelerek iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında festival için yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu ve destekler belirlendi.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, SOSYALFEST’e uygulama, alan, iletişim, tanıtım, mali ve finansman desteklerinden en az iki ya da üçünde KBÜ’ye destek sağlayacak. Ayrıca KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız ile de iş birliği protokolleri imzaladı.

Bu protokoller çerçevesinde diğer üniversiteler de SOSYALFEST’e uygulama, alan, iletişim, tanıtım, mali ve finansman desteklerinden en az iki ya da üçünde KBÜ’ye destek verecek. Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST), üniversiteler arasında iş birliğini ve dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlayarak, katılımcıların sosyal bilimler alanında bir araya gelerek çalışmalarını paylaşabileceği bir platform olacak. Bu festivalde imzalanan iş birliği protokolleri ile kurumsal paydaşlar arasındaki iş birliğinin önemi vurgulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL