Karabük

“Karabük Belediye Başkanı Vergili’nin 15 Yılda Kentimize Kazandırdığı 287 Eser!”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son 15 yılda kente kazandırdıkları 287 eseri duyurdu. Vergili, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyenin şehircilik anlamında büyük adımlar attığını belirtti. Parti ve insan ayrımı..

“Karabük Belediye Başkanı Vergili’nin 15 Yılda Kentimize Kazandırdığı 287 Eser!”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son 15 yılda kente kazandırdıkları 287 eseri duyurdu. Vergili, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyenin şehircilik anlamında büyük adımlar attığını belirtti. Parti ve insan ayrımı yapmadıklarını ve herkese değer verdiklerini vurgulayan Vergili, sosyal barışın öncülüğünü yaptıklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Vergili, sosyal ve dürüst yönetim anlayışları gereği yaptıkları ve yapacakları hizmetleri her zaman halklarıyla paylaştıklarını belirtti. Vergili, Karabük’ün ihtiyaç olan büyük yatırımlarını hızla hayata geçirdiklerini ve halkın ödediği paraları hizmet olarak geri getirdiklerini sözlerine ekledi.

Vergili’nin açıklamalarına göre, geride bıraktıkları 15 yıllık süreçte hiçbir şekilde halkın paralarını heba etmemeye özen gösterdiklerini ve her kesime eşit hizmet verdiklerini vurguladı. Belediye olarak kentte yaşayan herkese, her kesime ve tüm canlılara değer verdiklerini söyleyen Vergili, sadece insanlara değil, tüm canlılara hizmet verdiklerini belirtti. Karabük’ün sosyal barışının öncülüğünü yaparak hizmet verdiklerini belirten Vergili, belediyenin halkın ihtiyaçlarına hızla cevap verdiğini ve kentin ihtiyaç olan yatırımlarını gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Vergili’nin açıklamalarına göre, 15 yıllık süreçte belediye, halkın ihtiyaçlarına cevap vererek büyük yatırımlar hayata geçirmiş ve her kesime eşit hizmet götürmüştür. Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin vurguladığı gibi, belediye hizmetlerinde hiçbir zaman parti veya insan ayrımı yapılmamış ve halkın ödediği paralar hizmet olarak geri getirilmiştir. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son 15 yılda kentte yapılan 287 eseri duyurarak belediyenin yapılan çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL