Düzce

Kar Yağışı Bolu Dağı’nda Etkisini Arttırıyor: Ekiplerin Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor

Bolu Dağı’nda Kar Yağışı Devam Ediyor, Karayolları Ekipleri Çalışmalarını Sürdürüyor Bolu Dağı ve Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sebebiyle yolculuk yapan sürücüler ve Karayolları ekipleri dikkatli olmaları konusunda..

Kar Yağışı Bolu Dağı’nda Etkisini Arttırıyor: Ekiplerin Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor

Bolu Dağı’nda Kar Yağışı Devam Ediyor, Karayolları Ekipleri Çalışmalarını Sürdürüyor

Bolu Dağı ve Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sebebiyle yolculuk yapan sürücüler ve Karayolları ekipleri dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Yağışın etkisiyle kar kalınlığı bazı bölgelerde 1 metreye kadar ulaşırken, ulaşımda herhangi bir aksama yaşanmadığı bildirildi.

Karayolları ekipleri, Anadolu Otoyolu ve D-100 karayolu üzerinde tuzlama ve kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kar yağışının etkili olduğu bölgelerde hazır bekleyen ekipler anında müdahale yapıyor ve ulaşımın sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlıyor.

Ayrıca, Bolu Dağı’nı tercih eden bazı sürücülerin araçlarını yol kenarlarına park ederek aileleriyle birlikte kar topu oynadığı görüldü.

Bölgedeki kar yağışının etkisiyle sürücülerden dikkatli olmaları ve trafik ekiplerinin uyarılarına kulak vermeleri istendi. Karayolları ekiplerinin de yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü bu dönemde, sürücülerin kar yağışı nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları önemle vurgulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL