Dünya

Kadın Sürücü, 15 Saat Boyunca Mahsur Kaldığı Derede Helikopterle Kurtarıldı

Kaliforniya’nın Livermore ilçesinde yaşanan olayda, şiddetli yağışların etkisiyle hızla akan bir derede aracı sürüklenerek mahsur kalan bir kadın sürücü, tam 15 saat boyunca kurtarılmayı bekledi. Görüntüler helikopter yardımıyla yapılan kurtarma..

Kadın Sürücü, 15 Saat Boyunca Mahsur Kaldığı Derede Helikopterle Kurtarıldı

Kaliforniya’nın Livermore ilçesinde yaşanan olayda, şiddetli yağışların etkisiyle hızla akan bir derede aracı sürüklenerek mahsur kalan bir kadın sürücü, tam 15 saat boyunca kurtarılmayı bekledi. Görüntüler helikopter yardımıyla yapılan kurtarma operasyonunu kaydetti.
Ülke genelinde etkili olan şiddetli yağışlardan etkilenen ABD’de, kar şeklinde yaşanan mağduriyetlerden biri de bu oldu. Livermore ilçesinde seyir halinde ilerleyen kadın sürücü, debisi yükselmeye başlayan derede aracıyla sürüklenerek mahsur kaldı. Aracı ters döndü ve kurtarılana kadar tam 15 saat boyunca sürücü yardım beklemek zorunda kaldı.
Olay yerine yakın bir bölgede kamp kuran kişilerin fark ettiği sürücü, acil müdahale ekipleri tarafından helikopterle kurtarıldı. Bu dramatik olay, sürücülerin kötü hava şartlarında daha dikkatli olmaları gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi. Bu hadise, Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL