Asayiş Manşet

Kadın Kuaföründe Çırak Olarak Çalışan Kız Çocuğuna Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklanan Şahıs

Zonguldak’ta bir kadın kuaföründe stajyer olarak çalışan 14 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen bir kişi tutuklandı. İddiaya göre, işletme sahibi H.E. adlı şüpheli, stajyer kız çocuğuna..

Kadın Kuaföründe Çırak Olarak Çalışan Kız Çocuğuna Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklanan Şahıs

Zonguldak’ta bir kadın kuaföründe stajyer olarak çalışan 14 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen bir kişi tutuklandı. İddiaya göre, işletme sahibi H.E. adlı şüpheli, stajyer kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve aynı zamanda ona mesajlar gönderdiği iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Kız çocuğu bu durumu ailesine aktardıktan sonra polise şikayette bulundu. Ailenin şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve H.E. gözaltına alındı. Zonguldak Adliyesi’ne sevk edilen H.E. nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. H.E.’nin işyerinde beceri eğitimi alan diğer iki çıraklık öğrencisi de işyeriyle sözleşmelerini feshettiler.

Zonguldak’ta yaşanan bu olay, toplumda büyük bir infial yarattı. Kız çocuğunun ailesi durumu polise bildirdi ve H.E.’den şikayetçi oldu. Bu durum üzerine polis ekipleri harekete geçerek H.E.’yi gözaltına aldı. Aynı zamanda kız çocuğu pedagog eşliğinde ifadesine başvuruldu. H.E. adlı şüpheli işyerinde beceri eğitimi alan diğer iki çıraklık öğrencisinin de tek taraflı olarak sözleşmelerini feshetmelerine neden oldu. Bu durum, H.E.’nin tutuklanmasının ardından işyerinde bir takım değişikliklere neden oldu.

H.E.’nin kadın kuaföründeki işyerinde stajyer olarak çalışan 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiaları üzerine, şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zonguldak Adliyesi’ne sevk edilen H.E. nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aynı zamanda H.E.’nin işyerinde beceri eğitimi alan diğer iki çıraklık öğrencisinin de tek taraflı olarak işyeriyle sözleşmelerini feshettiği öğrenildi. Bu durum, Zonguldak’ta büyük yankı uyandırdı ve toplumda infial yarattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL