Manşet Zonguldak

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimini ve Zonguldak Belediye Başkanı Eşini Misafir Etti

Zonguldak’ta faaliyet gösteren İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimini ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın eşi Ceyda Alan’ı ağırladı. Adalet ve Kalkınma Partisi..

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimini ve Zonguldak Belediye Başkanı Eşini Misafir Etti

Zonguldak’ta faaliyet gösteren İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimini ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın eşi Ceyda Alan’ı ağırladı. Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları başkanı Tülay Sayılı beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın eşi Ceyda Alan ile birlikte, 2. Kuruluş yıldönümünü kutlayan İnsanlık İçin Elden Ele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında karşılıklı sohbet edilip fikir alışverişi yapıldı.

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği Başkanı Bilgin Bayat ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimini ağırladı. Yapılan ziyarette Bayat, Sayılı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek ortak projelerde bir arada olmayı umduklarını belirtti. Bayat ayrıca, önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları’na başarılar diledi.

Ziyarette taraflar arasında gerçekleşen buluşma, halka hizmet etme amaçlarının ortak bir paydada buluştuğunu gösterdi. İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, sosyal sorumluluk bilinciyle halka hizmet etmeye devam ederken, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları ise siyaset yaparak halka hizmet etmeyi sürdürüyor. Bu ortak amaç ve vizyon doğrultusunda her iki tarafın da bir araya gelerek ortak projeler geliştirmesi bekleniyor. Bu bağlamda, derneğin Başkan Yardımcısı Gülden Eryiğit’in Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları’nda yer alması, işbirliği için olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor.

Ziyaretten sonra her iki taraf da önlerindeki yerel seçimler için yoğun bir döneme girecekleri konusunda hem fikir oldu. İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yönetimi’ne başarılar dilerken, ortak projelerde bir araya gelmeyi dört gözle beklediklerini ifade etti. Bu buluşma, Zonguldak’ta sosyal sorumluluk projeleri ve halka hizmet odaklı çalışmalarda işbirliği potansiyelinin olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL