Manşet Zonguldak

İkinci Dünya Savaşı’ndan Kalma Bomba Bulundu, Bölgede Alarm Verildi!

İstanbul Valiliği, şehrin farklı bölgelerinde yürütülen operasyonlarda uyuşturucu ticareti yapan 23 kişinin yakalandığını duyurdu. Operasyonlar kapsamında toplamda 15 kilogram eroin, 7 kilogram metamfetamin, 5 kilogram esrar ve 3 kilogram kokain..

İkinci Dünya Savaşı’ndan Kalma Bomba Bulundu, Bölgede Alarm Verildi!

İstanbul Valiliği, şehrin farklı bölgelerinde yürütülen operasyonlarda uyuşturucu ticareti yapan 23 kişinin yakalandığını duyurdu. Operasyonlar kapsamında toplamda 15 kilogram eroin, 7 kilogram metamfetamin, 5 kilogram esrar ve 3 kilogram kokain ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehrin farklı noktalarında yaptıkları titiz çalışmalar sonucunda uyuşturucu ticareti yapan şahısları belirledi. Belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 23 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve araçlarında yapılan aramalarda ise toplamda 15 kilogram eroin, 7 kilogram metamfetamin, 5 kilogram esrar ve 3 kilogram kokain ele geçirildi.

Yakalanan şüphelilerin sorguları devam ederken, emniyet yetkilileri operasyonun kaçakçılık ve organize suç örgütüne karşı başarılı bir operasyon olduğunu belirtti. Yapılan operasyonun şehirde uyuşturucu ticaretinin engellenmesi adına önemli bir adım olduğunu vurgulayan yetkililer, ekiplerin bu tür suçlara karşı kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

İstanbul Valiliği ise yaptığı açıklamada, şehirdeki uyuşturucu ticaretiyle mücadele kapsamında son zamanlarda yapılan operasyonların neticesinde ciddi miktarda uyuşturucunun ele geçirildiğini belirtti. Valilik, bu tür operasyonların şehirdeki huzur ve güvenliği sağlamak adına önemli olduğunu vurgulayarak, emniyet ekiplerine teşekkür etti.

Operasyonun detaylarına ilişkin daha fazla bilgi verilmezken, şüphelilerin adli işlemlerinin devam ettiği bildirildi. Emniyet yetkilileri, uyuşturucu ticaretiyle mücadele kapsamında şehir genelinde benzer operasyonların devam edeceğini ve bu tür suçların önlenmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL