Güncel Kdz.Ereğli Manşet

İçi hayal dolu projeler,halkı kandırmaktan başka bir şey değil

Sertan Ocakçı, ‘İçi hayal dolu projeler, yapılmadığı veya yapılamadığı için halkı kandırmaktan başka bir şey değil. O yüzden ben proje kitapçığı bastırmayacağım’… CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü önceki dönem Başkanı, ve Kdz…

İçi hayal dolu projeler,halkı kandırmaktan başka bir şey değil

Sertan Ocakçı, ‘İçi hayal dolu projeler, yapılmadığı veya yapılamadığı için halkı kandırmaktan başka bir şey değil. O yüzden ben proje kitapçığı bastırmayacağım’…

CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü önceki dönem Başkanı, ve Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi, Dr. Şerif Sertan Ocakçı, Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Aynı zamanda yüksek mimar da olan Serif Sertan Ocakcı‘yı yaklaşık 200‘e yakın partili vatandaşın yanlız bırakmadığı görülürken, CHP binasını dolduran dolduran destekçileri ise Sertan Ocakcı‘yı adaylığı ile ilgili sözlerinden dolayı alkışladılar.
Sertan Ocakçı konuşmasında özetle, proje kitapçığı bastırmayacağını belirtirken, içi hayal dolu yapılamayan projelerin halkı kandırmaktan öteye gitmediğini savundu.
Belediye başkanı olduğu taktirde CHP Ereğli İlçe Örgütü ile asla kavda etmeyeceğini vurgulayan Dr. Sertan Ocakçı, meclis üyeliği dönemde AK Parti‘ye kök söktürdüklerini de hatılattı.
Sertan Ocakçı‘nın başvurusunu kabul eden İlçe Örgütü Başkanı Ali Kocamanoğlu ve ekibi, Ocakçı‘ya çıktığı yolda başarılar dilerken, CHP‘deki değişim ve dönüşümün yerel seçimlerde de süreceğini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL