Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

İbrahim Kayacan, meclis üyeliği için başvurdu

Yerel Seçim sürecinde aday adaylık başvuruları sürerken İbrahim Kayacan Ak Parti’den Kdz.Ereğli için meclis üyesi aday adayı oldu. AK Parti Ereğli ilçe  Başkanlığı’nda  Başkan Mustafa Kalkan’a başvurusunu yapan Kayacan, “Belediye..

İbrahim Kayacan, meclis üyeliği için başvurdu

Yerel Seçim sürecinde aday adaylık başvuruları sürerken İbrahim Kayacan Ak Parti’den Kdz.Ereğli için meclis üyesi aday adayı oldu.

AK Parti Ereğli ilçe  Başkanlığı’nda  Başkan Mustafa Kalkan’a başvurusunu yapan Kayacan, “Belediye Meclis üyeliği, yetki ve sorumluluklarını bilen üyeler için onurlu bir demokrasi görevidir. Meclis üyeleri seçildikleri ilçelerinin gelişimine, ilçe halkının refahına ve yaşam düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmalıdır.

Bu anlayışa uygun olarak yürütülen yerel  yönetim faaliyetleri, ülkemizin ve Ereğli ilçemizin doğrudan kalkınmasına ve gelişimine katkıda bulunur. Önemli olan seçmenin oylarının yüklediği kul hakkı bilinci  ve sorumluluğu ile görevini yerine getirmektir.

Bu bilinç ve yaklaşık 15 yıllık yerel yönetim belediye birikimim ile Cumhurbaşkanımızın Önderliğinde Siyasi hareketinin Çağ açtığı yoldan hizmet edebilmek için Ereğli belediye meclis üyeliğine aday adaylığımı açıkladığımı  ifade  ederim. Doğduğum büyüdüğüm  ilçemizde vatandaşlarımızın güvenine laik olmaya çalışacağım. Göreve talip olan tüm Belediye Meclis üyesi aday adayların yollarının açık, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL