Düzce

Huzurevi sakinlerine ağız ve diş sağlığı taraması

DÜZCE(İHA) – Düzce Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi doktorları, Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ağız ve diş sağlığı muayenelerini gerçekleştirdi. Huzurevi sakinlerinin ağız ve diş sağlığı muayenelerini …

Huzurevi sakinlerine ağız ve diş sağlığı taraması

DÜZCE(İHA) – Düzce Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi doktorları, Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ağız ve diş sağlığı muayenelerini gerçekleştirdi.

Huzurevi sakinlerinin ağız ve diş sağlığı muayenelerini yapan ekipler, dişlerin bakımlarını gerçekleştirdi. Ekipler gerekli gördüğü yaşlıların diş tedavileri için plan oluşturarak Ağız ve Diş Sağlığı hastanesine davet etti.

Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, bu tarz sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini dile getirerek “Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerine arkadaşlarımız tarafından yapılan ziyarette, vatandaşlarımızın rutin muayeneleri yapılarak ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Burada ihtiyacı olan yaşlılarımızın tedavi planlarını oluşturduk ve tedavileri için hastanemize davet ettik. Misafirperverlikleri için huzurevi yönetimine, çalışanlarına ve de sakinlerine teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL