Manşet Zonguldak

Gurbetteki Zonguldak güçleniyor

ZONDEF Zonguldak Dernekleri Federasyonu çatısı altında Arnavutköy Zonguldaklılar Derneği resmen çalışlarına başladı. Başkanlığını Çetin Ayyıldız’ın yapacağı Arnavutköy Zonguldaklılar Derneği açılış kurdelesi; ZONDEF Genel Başkanı Ziya Öncan, kurucu …

Gurbetteki Zonguldak güçleniyor

ZONDEF Zonguldak Dernekleri Federasyonu çatısı altında Arnavutköy Zonguldaklılar Derneği resmen çalışlarına başladı.

Başkanlığını Çetin Ayyıldız’ın yapacağı Arnavutköy Zonguldaklılar Derneği açılış kurdelesi; ZONDEF Genel Başkanı Ziya Öncan, kurucu başkan Ali Rıza Kiremitçi, ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Koç ve çok misafir ile birlikte kesildi. Program ile bir açıklama yapan ZONDEF Genel Başkanı Ziya Öncan şöyle dedi:

“ZONDEF olarak teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Gurbetteki Zonguldaklıların her geçen gün daha fazla noktada evi olması için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bugün bu manada çok önemli bir gün oldu. Çok sayıda yapılan toplantı ve görüşme sonucunda Arnavutköy’de yaşayan Zonguldaklı hemşerilerimizin bir evi, buluşma noktasını Çetin Ayyıldız başkanımın önderliğinde çok yoğun bir katılım ile hizmete aldık. Misafirlerimize Çaycuma Manda Yoğurdu ve Devrek Cöğüzlü Gömeç gibi yöresel ikramlarımız oldu. Gurbette kültürümüzü yaşatmaya her daim devam ediyoruz. Mutluyuz, Huzurluyuz ve aynı zamanda Gururluyuz ZONDEF öncülüğünde bu şekilde yakın zamanda başka noktalarda açılışlarımız devam edecek. Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen ZONDEF Ailesine katılan katkı sunan çok değerli hemşehrimize, kıymetli dostlarımıza en derin muhabbetle şükranlarımızı sunuyorum. Zonguldaklılar bir araya gelerek çok güzel işlere ve projelere imza devam edecekler. Gurbetteki Zonguldak her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Biz Birlikte Çok Büyük Bir Aileyiz. Yine, Yeni, Yeniden mottomuzla çalışmalarımıza hız kesmeden devamediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL