Kdz.Ereğli Manşet Yaşam

Gönül insanı Ahmet Davulcu Hak’ka yürüdü…

Çevresinde herkesin derdiyle ilgilenen Gönül insanı Hacı Ahmet Davulcu  tedavi görmekte olduğu özel hastanede bu sabah 08:30’da  vefat etti. Tuncay,Songül Emine Nur Davulcu’ların babası Ahmet Davulcu çevresinde herkesin yardımına koşan..

Gönül insanı Ahmet Davulcu Hak’ka yürüdü…

Çevresinde herkesin derdiyle ilgilenen Gönül insanı Hacı Ahmet Davulcu  tedavi görmekte olduğu özel hastanede bu sabah 08:30’da  vefat etti.

Tuncay,Songül Emine Nur Davulcu’ların babası Ahmet Davulcu çevresinde herkesin yardımına koşan bir gönül eri olarak tanınırdı. Geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı özel hastanede tedavi görmekteydi.

Cenazesi yarın 18.01.2024 Perşembe Bağlık mahallesinde Bağlık Camii’nde kılınacak olan öğle namazına müteakip Belen mezarlığına defnedilecektir.

Can Medya (Can Radyo fm 89.0 – Canhaber.com) Ailesi olarak Merhum Hacı Ahmet Davulcu’ya Allah cc Rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı,sabırlar diliyoruz

YORUMLAR (1)

  1. Semra Çevik diyorki:

    Değerli hocamız Merhum Hacı Ahmet Davulcu’ya Allah cc Rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı,sabırlar diliyoruz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL