Düzce

Forklift Kazası: Bir İşçi Hayatını Kaybetti, Diğeri Yaralı!

Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan bir otomobil yan sanayi firmasında meydana gelen kaza, 49 yaşındaki Ahmet Sancak ve 74 yaşındaki Mithat Derici’nin yaralanmasına neden oldu. Forklift ile malzeme taşınırken..

Forklift Kazası: Bir İşçi Hayatını Kaybetti, Diğeri Yaralı!

Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan bir otomobil yan sanayi firmasında meydana gelen kaza, 49 yaşındaki Ahmet Sancak ve 74 yaşındaki Mithat Derici’nin yaralanmasına neden oldu. Forklift ile malzeme taşınırken yaşanan kaza sonucunda paletlerin altında kalan işçiler, hemen hastaneye kaldırıldı. Ahmet Sancak Düzce Devlet Hastanesi’ne, Mithat Derici ise Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Ne yazık ki, Ahmet Sancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ancak Mithat Derici’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili olarak inceleme başlatıldı.

Kaza, Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi’ndeki bir otomobil yan sanayi malzemeleri üretimi yapan firma içerisinde meydana geldi. Forklift ile malzemelerin taşınması sırasında patlayan kaza sonucunda Ahmet Sancak ve Mithat Derici paletlerin altında kalarak ağır şekilde yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi ve yaralılar hemen hastanelere kaldırıldı. Ancak Ahmet Sancak’ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Düzce’deki otomobil yan sanayi firmasında meydana gelen kaza sonucunda işçilerden Ahmet Sancak ve Mithat Derici’nin yaralanmasıyla ilgili inceleme başlatıldı. Olayın detaylarına ilişkin olarak yetkililerden henüz resmi bir açıklama yapılmazken, kaza nedeniyle iş yerinde güvenlik tedbirlerinin gözden geçirilmesi bekleniyor. Yaşanan kaza sonrasında iş yerindeki güvenlik önlemlerine ilişkin inceleme başlatılması planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL