Düzce

Evlilik okulu 11. eğitimi yaptı

Düzce Belediyesi bünyesinde başlatılan Evlilik Okulu uygulaması 11. eğitimini düzenledi. Nikah salonunda düzenlenen ve çok sayıda çiftin katıldığı eğitimlerde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’da yerini aldı. Düzce Belediyesi, evlenecek ve …

Evlilik okulu 11. eğitimi yaptı

Düzce Belediyesi bünyesinde başlatılan Evlilik Okulu uygulaması 11. eğitimini düzenledi. Nikah salonunda düzenlenen ve çok sayıda çiftin katıldığı eğitimlerde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’da yerini aldı.

Düzce Belediyesi, evlenecek ve yeni evli çiftlerin aile birliğini koruması ve mutlu evliliği yaşamanın yollarının anlatıldığı Evlilik Okulu eğitimlerini sürdürüyor. Uzman Psikolog Ersan Şimşek tarafından düzenli aralıklarla verilen eğitimlerin 11’incisi Nikah salonunda gerçekleştirildi. Evlilik yolunda olan ve yeni evlenen çok sayıda çiftin ilgi gösterdiği eğitimlere Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’da katıldı. İlişki süreci, evlilik süreci, ilk yıllar, sağlıklı iletişim ve aile birliğinin devamlılığı konularında bilgilerin aktarıldığı ücretsiz eğitimlerde çiftlerden gelen sorular da yanıtlandı. Eğitim sonunda katılımcılara isime özel sertifika verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL