Gündem Manşet Zonguldak

Eren Enerji’den işten çıkarma açıklaması!

Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’de üst düzey yöneticilerin işten ayrılması ile ilgili açıklamada bulundu Zonguldak’ın Kilimli ilçesi Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji Termik Santrali’nden görev yapan iki müdür ve..

Eren Enerji’den işten çıkarma açıklaması!

Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’de üst düzey yöneticilerin işten ayrılması ile ilgili açıklamada bulundu

Zonguldak’ın Kilimli ilçesi Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji Termik Santrali’nden görev yapan iki müdür ve beş üst düzey yöneticinin görevden alınması ile ilgili yazılı açıklama yayımlandı.

Yapılan açıklama şu şekilde;

“Şirketimiz hakkında bugün yayınlanan bazı haberlerde doğru olmayan bilgiler ve yanlış anlaşılmalar yer almıştır. Bu nedenle, bu basın açıklamasını bilginize sunarız. Uzun yıllardır şirketimizde üst düzey yönetici olarak görevlerini başarıyla yürüten yedi değerli arkadaşlarımız ile dostane bir şekilde yollarımızı ayırma kararı almış bulunuyoruz. Bu karar, Şirketimizin uzun vadeli planları kapsamında yönetim kademesini gençleştirme stratejimiz doğrultusunda alınmış olup, hiçbir olumsuz duruma istinaden gerçekleşmemiştir. Değerli yöneticilerimize şirketimizin bugünlere gelmesindeki katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL