Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Ereğli Ümmet Platformundan Kudüs Konferansı…

7 Ekim’den bu yana hunharca bombalanan, soykırıma tabi tutulan mazlum Filistin halkının yanında olduğunu her zeminde ortaya koyan Ereğli Ümmet Platformu, yaptığı basın açıklamaları, yürüyüşler, oturma eylemleri, gıyabi cenaze namazı..

Ereğli Ümmet Platformundan Kudüs Konferansı…

7 Ekim’den bu yana hunharca bombalanan, soykırıma tabi tutulan mazlum Filistin halkının yanında olduğunu her zeminde ortaya koyan Ereğli Ümmet Platformu, yaptığı basın açıklamaları, yürüyüşler, oturma eylemleri, gıyabi cenaze namazı ve dua programları ile her daim Kudüs davasının savunucusu oldu. Bunun yanında Kudüs ezgileri ile yakından tanıdığımız Grup Yürüyüş konseri ile Ereğlimizin duyarlı insanlarının kalbinin, Filistinli, Gazzeli kardeşleri ile beraber atmasını sağlamaya çalıştı.

Bu minvalde çalışmalarını sürdüren Ümmet Platformu, Kudüs, Filistin ve Ortadoğu üzerinde yaptığı çalışmalarla, yazdığı kitaplarla yakından tanıdığımız, Derin Tarih dergisi editörü ve aynı zamanda Yenişafak gazetesi yazarı ve Ortadoğu uzmanı gazeteci yazar Taha Kılınç’ı Ereğli ile buluşturuyor. Ereğli Ümmet Platformu 4 Aralık Pazartesi günü saat 19.30′ da Tatoğlu Kültür Merkezi’nde ‘Kudüs ‘ ün Dünü, Bugünü, Yarını ” başlığı ile düzenleyecekleri konferansa tüm Ereğli halkının davetli olduğunu ve çalışmaların devam edeceğini ve bu konuda Ereğli halkını bilgilendirmeye devam edeceklerini beyan ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL