Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Ercan Berberkaya, Her Şey Orhanlar mahallesi için…

Kdz. Ereğli‘nin Orhanlar Mahallesi‘ne Muhtar Adayı Ercan Berberkayar, mevcut Orhanlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Özkan Gökalp’in aday olmadığı bu dönem, kendisinin aday olmasının öngörüldüğünü söyledi. Önceki dönemde desteklediği Muhtar Ahmet Özkan Gökalp ile biraraya gelen ikili halef ve selef olarak..

Ercan Berberkaya, Her Şey Orhanlar mahallesi için…

Kdz. Ereğli‘nin Orhanlar Mahallesi‘ne Muhtar Adayı Ercan Berberkayar, mevcut Orhanlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Özkan Gökalp’in aday olmadığı bu dönem, kendisinin aday olmasının öngörüldüğünü söyledi. Önceki dönemde desteklediği Muhtar Ahmet Özkan Gökalp ile biraraya gelen ikili halef ve selef olarak nitelendiriliyor. 

Bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı Ahmet Özkan Gökalp’e teşekkür eden Ercan Berberkayar, şöyle dedi:

“Önceki dönemde desteklediği Muhtar Gökalp ile birlikte mahallemi iyi tanıyorum, sorunları da, çözümler ide iyi biliyorum. Şimdi de daha genç ve dinamik, aynı zamanda tecrübeli bir ekip ile 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimlerinde Orhanlar Mahallesi Muhtar adayı oldum.

EKİBİ VE HALKIN DESTEĞİ DE VAR 

Ekibim ve mahalle halkımız ile birlikte mahallemize daha da iyi hizmetler gelmesi için çaba göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesileyle, mahalle halkımızın desteğini bekliyorum. Şimdiden her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

MUHTAR GÖKALP’IN DESTEĞİ TAM

Orhanlar Mahallesi Muhtarı Gökalp de, Muhtar Adayı Berberkayar ile iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini hatırlatarak, “Birlikte güzel hizmetlerimiz oldu. Bundan sonraki süreçte de tam destek verdiğimiz Adayımız Ercan Berberkayar’ın seçileceğine ve yeniden daha iyi hizmetlere imza atacağına inanıyorum” diye konuştu. Birlikte fotoğraflar çektirilen buluşmada, yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu.

BERBERKAYAR’IN ÇALIŞMA EKİBİ

Bu arada, Orhanlar Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Berberkayar’ın aza adayları ise şu isimlerden oluşuyor:

Seyhan Başar, Yiğitcan Çetin, Mehmet Kurt, Metin Ali Kıraç, Ayfer Üzmez, Mehmet Kayaç. Türkan Odabaşı, Melih Altuğ

ERCAN BERBERKAYAR KİMDİR?

1984 Karadeniz Ereğli Orhanlar Mahallesi doğumlu Ercan Berberkayar, İlköğretimini Turgut Reis, Ortaöğretimini İhsan Yılmaz, Lise eğitimini ise Kadri Yılmaz Lisesinde tamamladı.

Halen Anadolu Üniversitesinde Kamu Yönetiminde 4. Sınıfta okuyan Orhanlar Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Berberkayar, 16 yıldır Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde çalışıyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL