Düzce

EMITT Fuarında Düzce’nin Turistik Cazibesi ve Gastronomi Çeşitliliği

DÜZCE(İHA) – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Düzce Belediyesi, Düzce’nin turistik çekiciliğini ve gastronomi çeşitliliğini keşfetme fırsatı sunuyor. Fuar, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,..

EMITT Fuarında Düzce’nin Turistik Cazibesi ve Gastronomi Çeşitliliği

DÜZCE(İHA) – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Düzce Belediyesi, Düzce’nin turistik çekiciliğini ve gastronomi çeşitliliğini keşfetme fırsatı sunuyor. Fuar, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Düzce Üniversitesi, Düzce İl Özel İdaresi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleşiyor.

EMITT, Düzce standı büyük ilgi çekti. Düzce Belediyesi, ilin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tanıtarak, ziyaretçilere Düzce’yi daha yakından keşfetme fırsatı sunuyor. Vali Selçuk Aslan ve TSO Başkanı Erdoğan Bıyık da fuarın ikinci gününde Düzce standında hazır bulundular. Aslan ve Bıyık, Düzce’nin tanıtım çalışmalarına destek verdiler.

Vali Aslan, Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyellerini vurgulayarak, turizmde hak ettiği yere kavuşturma niyetinde olduklarını belirtti. Düzce’nin doğa ve kültür turizmi noktasında iyi bir destinasyon olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Bıyık, EMITT Fuarı’nın yoğun ilgi gördüğünü, Düzce’nin turizm tanıtımı için yoğun bir çalışma içinde olduklarını ifade etti. Düzce’nin turizmle alakalı çok büyük işlere imza atıldığını belirterek, bu birlikteliği sonuna kadar devam ettireceklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL