Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Düzce’nin Yüksek Köylerinde Kar Yağışı Ulaşımı Tamamen Kapattı!

Düzce’de Kar Yağışı 24

Düzce’de Kar Yağışı 24 Köy Yolunu Ulaşıma Kapattı

Düzce’nin yüksek köylerinde etkili olan kar yağışı, 24 köy yolunun ulaşıma kapanmasına neden oldu. Gece boyunca devam eden kar yağışı sonrasında Düzce’de toplamda 73 köy yolunun kullanılamaz hale gelmesiyle birlikte, Düzce İl Özel İdaresi ekipleri sabahın erken saatlerinde çalışmalara başladı ve 49 köy yolunu ulaşıma açmayı başardı.

Etkilenen köyler arasında Cumayeri ilçesine bağlı; Esentepe, Harmankaya, Büyükmelen, Kızılüzüm ve Ordulu Karadere, Gölyaka ilçesine bağlı; Saçmalıpınar, Bakacak ve Güzeldere, Gümüşova ilçesine bağlı; Dededüzü ve Pazarcık, Yığılca ilçesine bağlı; Yayalatepe, Mengen, Redifler, Bekirler, Gelenöz, Kırık, Geriş, Yeniyer, Dibektaş, Tuğrul, Çukurören, Kocaatman, Hacıyeri ve Asar köyleri bulunmaktadır. Bu köylerin yolunun ulaşıma açılabilmesi için ekiplerin çalışmaları sürdürülmektedir.

Düzce İl Özel İdaresi ekipleri, 26 iş makinası ve 52 personel ile sahada görev yapıyor. Kar yağışının etkilerini en kısa sürede ortadan kaldırmak için ekiplerin titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. Kar yağışının etkisiyle oluşan ulaşım sorunlarının giderilmesi için ekiplerin kararlı bir şekilde çalışmalarına devam edeceği bildirildi.