Düzce

Düzce’de Uyuşturucu Ticareti Yapan Şüpheli Tutuklandı, Alıcılarına İşlem Yapıldı!

Düzce’de gerçekleşen bir operasyon sonucunda, uyuşturucu satışı yaptığı belirlenen bir şüpheli tutuklandı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, E.S. isimli şüpheli polis ekiplerince yakalandı. Şahıstan..

Düzce’de Uyuşturucu Ticareti Yapan Şüpheli Tutuklandı, Alıcılarına İşlem Yapıldı!

Düzce’de gerçekleşen bir operasyon sonucunda, uyuşturucu satışı yaptığı belirlenen bir şüpheli tutuklandı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, E.S. isimli şüpheli polis ekiplerince yakalandı. Şahıstan uyuşturucu satın alan 5 kişi ise tespit edilerek adli işlem yapıldı.

Operasyon sonucunda, uyuşturucu satın aldığı belirlenen 5 kişiden 3’üne 3 gram metamfetamin ve 2’sine ise 32 gram sentetik kannabinoid ele geçirildi. Bu kişilere “uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı. E.S. ise “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan tutuklandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü’nün teknik ve fiziki takip sonucunda gerçekleştirilen operasyon, uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan etkin çalışmaların bir sonucu olarak değerlendiriliyor. Bu operasyonla, uyuşturucu ticareti yapan şüpheli tutuklanarak adalet önüne çıkarılmış ve uyuşturucu kullanımına karşı mücadelede bir adım atılmış oldu.

Düzce Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ve uyuşturucu ticaretiyle mücadele kapsamında gerçekleştirdikleri operasyonlara devam edeceklerini ve halkın güvenliği ve huzuru için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti. Etkin bir şekilde gerçekleştirilen operasyonlarla, uyuşturucu tacirlerine ve kullanıcılarına karşı kararlı bir mücadele yürütülerek toplumun huzurunu ve güvenliğini sağlamak için çalışmaların devam edeceği vurgulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL