Düzce

Düzce’de Uyuşturucu Operasyonunda 1 Kişi Tutuklandı, 2 Kişi Hakkında Adli İşlem Başlatıldı

DÜZCE(İHA) – Düzce’deki Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir uyuşturucu operasyonunda, uyuşturucu madde satan bir kişi tutuklandı ve uyuşturucu kullanan iki kişi hakkında adli işlem başlatıldı. Operasyon, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde..

Düzce’de Uyuşturucu Operasyonunda 1 Kişi Tutuklandı, 2 Kişi Hakkında Adli İşlem Başlatıldı

DÜZCE(İHA) – Düzce’deki Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir uyuşturucu operasyonunda, uyuşturucu madde satan bir kişi tutuklandı ve uyuşturucu kullanan iki kişi hakkında adli işlem başlatıldı.

Operasyon, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. İstihbarat çalışmaları sonucunda uyuşturucu madde ticareti yaptığına dair bilgiler elde edilen şüpheli N.K. takibe alındı. Takip süresi içinde, 11 Kasım 2023 tarihinde B.D. isimli şahıstan 7 gram 3 Aralık 2023 tarihinde ise Ö.A. isimli şahıstan 1 gram metamfetamin ele geçirildi.

N.K. 6 Şubat 2024 tarihinde gözaltına alındı ve mahkemeye çıkarılarak tutuklandı. Ayrıca, N.K.’dan uyuşturucu madde satın alan 2 kişi hakkında uyuşturucu madde kullanma suçundan adli işlem yapıldı. Bu operasyon, Düzce’deki uyuşturucu ticaretiyle mücadelede adli makamların kararlılığını göstermektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL