Düzce

Düzce’de Uyuşturucu Operasyonu: Şüpheli Tutuklandı, Alıcılarına İşlem Yapıldı

Düzce’de Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda gerçekleştirdiği sokak çalışmaları sonucunda, uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen S.Ç. isimli şüpheliyi yakaladı. Yapılan teknik takip ve fiziki takip sonucunda tespit..

Düzce’de Uyuşturucu Operasyonu: Şüpheli Tutuklandı, Alıcılarına İşlem Yapıldı

Düzce’de Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda gerçekleştirdiği sokak çalışmaları sonucunda, uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen S.Ç. isimli şüpheliyi yakaladı. Yapılan teknik takip ve fiziki takip sonucunda tespit edilen şüphelinin üzerinde yapılan aramalarda 70 gram esrar maddesi ve 102 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi. Şüphelinin bu uyuşturucuları sattığı tespit edilen 2 kişiye de adli işlem yapıldı. S.Ç. ise uyuşturucu madde ticareti yapmaktan dolayı tutuklandı.

Yakalanan şüpheli, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak emniyete getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, uyuşturucu ticareti yapmaktan dolayı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yetkililer, uyuşturucu madde ticareti yapan şahsın yakalanmasında önemli bir rol oynayan sokak çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Ayrıca, uyuşturucu satın alan kişilere de aynı şekilde yasal işlemler uygulanacağının altını çizdi. Uyuşturucu ile mücadele kapsamında halkın da duyarlı olması gerektiğini vurgulayarak, herhangi bir şüpheli durumla karşılaşıldığında derhal polis ekiplerine bilgi verilmesi gerektiğini hatırlattı.

Düzce Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ve Cumhuriyet Başsavcılığı ekiplerinin koordineli çalışmaları sonucu, uyuşturucu ticareti yapan bir şüphelinin yakalanarak adalet karşısına çıkarıldığı bu operasyon, halkın güvenliği ve huzuru adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Uyuşturucu ticaretiyle mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceği ve benzer operasyonların gelecekte de gerçekleştirileceği belirtiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL