Düzce

Düzce’de Şiddetli Sis Trafiği Olumsuz Etkiledi

Düzce’de Sabah Saatlerinde Sis Etkili Oldu Düzce’de gece başlayan sis, sabah saatlerinde kent merkezinde ve TEM otoyolu Düzce kesiminde görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü. Sis nedeniyle ulaşım olumsuz etkilendi..

Düzce’de Şiddetli Sis Trafiği Olumsuz Etkiledi

Düzce’de Sabah Saatlerinde Sis Etkili Oldu

Düzce’de gece başlayan sis, sabah saatlerinde kent merkezinde ve TEM otoyolu Düzce kesiminde görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü. Sis nedeniyle ulaşım olumsuz etkilendi ve sürücüler araç farlarını yakıp takip mesafesini açarak ilerlemek zorunda kaldı.

Trafik ekipleri, sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı ve görüş mesafesinin düşmesine sebep olan sise karşı tedbirli olmalarını istedi. Sürücülerin farlarını yakmaları, hız kurallarına uymaları ve yayalara karşı daha dikkatli seyretmeleri konusunda uyarılarda bulunuldu.

Sis nedeniyle TEM otoyolu Düzce kesiminde görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü. Trafik ekipleri, sis nedeniyle ulaşımın olumsuz etkilendiğini ve sürücülerin dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

Düzce’de etkili olan sis, sabah saatlerinde kent merkezinde ve otoyolda görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü. Sis ulaşımı da zaman zaman olumsuz etkilerken, sürücüler bazı noktalarda araç farlarını yakıp takip mesafesini açarak ilerledi. Düzce Trafik ekipleri vatandaşları sis nedeniyle dikkatli olmaları konusunda uyardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL