Düzce

Düzce’de Polis Ekiplerinden Büyük Operasyon: Yarı Otomatik Uzun Namlulu Silah ve Ruhsatsız Tüfek Ele Geçirildi!

Düzce’de polis ekipleri, suç ve suç unsurlarıyla mücadele kapsamında, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdikleri operasyonda, silah ve mühimmat kaçakçılığıyla ilgili bir çalışma yaptı. Bu..

Düzce’de Polis Ekiplerinden Büyük Operasyon: Yarı Otomatik Uzun Namlulu Silah ve Ruhsatsız Tüfek Ele Geçirildi!

Düzce’de polis ekipleri, suç ve suç unsurlarıyla mücadele kapsamında, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdikleri operasyonda, silah ve mühimmat kaçakçılığıyla ilgili bir çalışma yaptı. Bu operasyonda, hafif ticari bir araçta yapılan incelemede, aracın döşeme bölümlerinde zulalanmış bir yarı otomatik uzun namlulu silah, 22 adet fişek ve bir ruhsatsız tüfek bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan bir kişi tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri, suç ve suç unsurlarıyla mücadele kapsamında, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ile birlikte çalışma yürütüyor. Bu çerçevede, silah ve mühimmat kaçakçılığıyla ilgili operasyonlar düzenleniyor. Son yapılan operasyonda, hafif ticari araçta yapılan incelemede, aracın döşeme bölümlerinde zulalanmış bir yarı otomatik uzun namlulu silah, 22 adet fişek ve bir ruhsatsız tüfek ele geçirildi. Olayla ilgili bir kişi tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL