Düzce

Düzce’de Otomobilin Çarptığı Yaya İçin Yaklaşık 45 Dakika Kalp Masajı Yapıldı

Düzce’nin kuzey çevre yolunda meydana gelen trafik kazasında, otomobilin bir yayaya çarpması sonucu yaralanan kişi için olay yerinde 45 dakika boyunca kalp masajı yapıldı. Olay, Kuzey çevre yolunda meydana geldi…

Düzce’de Otomobilin Çarptığı Yaya İçin Yaklaşık 45 Dakika Kalp Masajı Yapıldı

Düzce’nin kuzey çevre yolunda meydana gelen trafik kazasında, otomobilin bir yayaya çarpması sonucu yaralanan kişi için olay yerinde 45 dakika boyunca kalp masajı yapıldı.

Olay, Kuzey çevre yolunda meydana geldi. Çamköy istikametinden Bahçeşehir istikametine seyir halinde olan M.B.Ç. idaresindeki 34 GGV 145 plakalı otomobil, karşıdan karşıya geçmeye çalışan Samet B.’ye (29) çarptı. Çarpışmanın etkisi ile savrulan otomobil refüje çarparak yaklaşık 50 metre savruldu. İhbar üzerine bölgeye gelen 112 acil sağlık ekipleri ağır yaralanan Samet B.’ye olay yerinde yaklaşık 45 dakika kalp masajı yaparak hayata döndürdü. Yaralı Üniversite hastanesine kaldırılırken, kaza ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Otomobilin çarpışmanın etkisiyle refüje çarparak savrulması sonucu kaza oldukça yöneli bir durum oluşturdu. Yaralı için olay yerinde yapılan müdahalenin ardından Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazaya karışan otomobil sürücüsünün ismi M.B.Ç. olarak belirtilirken, kaza esnasında yaralanan kişinin ismi Samet B. olarak açıklandı.

Kazada yaralanan kişi olan Samet B.’nin yaşının 29 olduğu belirtildi. Yaralı, olay yerinde yapılan müdahalenin ardından Üniversite Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığı bilgisine yer verildi.

Kazada yaralanan Samet B.’nin durumunun ağır olduğu ve acil müdahale gerektiği için olay yerinde 45 dakika boyunca kalp masajı yapıldığı ifade edildi. Yaralının durumunun hastanede devam eden tedavi süreci ile ilgili detaylar ise paylaşılmadı.

Olayın ardından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı ve kazaya karışan otomobil sürücüsü M.B.Ç. hakkında soruşturma başlatıldığı ifade edildi. Kazanın detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi ise soruşturmanın sonuçlarına bağlı olarak paylaşılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL