Düzce

Düzce’de Otobüs Denetimleri Sıklaştırıldı: Kış Lastiği ve Emniyet Kemeri Kontrolleri Yapılıyor!

DÜZCE’DE POLİS EKİPLERİ OTOBÜS DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI Düzce’de, ülke genelinde artan otobüs kazalarının ardından trafik polisi denetimlerini sıklaştırdı. Düzce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, uzun yola giden şehirlerarası otobüslerde..

Düzce’de Otobüs Denetimleri Sıklaştırıldı: Kış Lastiği ve Emniyet Kemeri Kontrolleri Yapılıyor!

DÜZCE’DE POLİS EKİPLERİ OTOBÜS DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI

Düzce’de, ülke genelinde artan otobüs kazalarının ardından trafik polisi denetimlerini sıklaştırdı. Düzce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, uzun yola giden şehirlerarası otobüslerde kış lastiği ve emniyet kemeri denetimini gerçekleştirmek için harekete geçti. Şehirlerarası Terminalinden çıkan tüm otobüslerde bu denetimler yapılmakta ve polis ekipleri ayrıca yolculara emniyet kemerleri hakkında bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Polis ekipleri, emniyet kemerlerinin hayat kurtardığını vurgulayarak, yolculara emniyet kemeri takmalarını rica etmektedir. Ayrıca, bel altından takılan kemerlerin kullanımını da teşvik eden ekipler, olumsuz hava şartlarına karşı da uyarılarda bulunmaktadır. Yolcuları sevdiklerine sağlıklı bir şekilde ulaşmaları konusunda uyararak, emniyet kemerinin önemini vurgulamaktadırlar.

Trafik polisinin uyarılarına dikkat eden yolcular, emniyet kemerlerini taktıktan sonra yolculuklarına devam etmektedir. Güvenliğin herkes için önemli olduğunu kavrayan yolcular, polis ekiplerinin denetimleri ile daha güvenli bir yolculuk yapacaklarına inanmaktadırlar. Bu önlemlerle otobüs kazalarının önüne geçilmesi ve yolcuların güvenli bir şekilde sevdiklerine ulaşmalarının hedeflendiği belirtilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL