Düzce

Düzce’de Ormanda Av Gezisi Faciası: Hipotermi Sonucu Cansız Beden Bulundu

Dün Düzce’nin Aksaklar bölgesinde avlanmaya giden 2 kişiden biri kayboldu ve cansız bedeni bulundu. Olayda hayatını kaybeden kişinin hipotermi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Atilla Temizel (35) ve H.D.İ. (17)..

Düzce’de Ormanda Av Gezisi Faciası: Hipotermi Sonucu Cansız Beden Bulundu

Dün Düzce’nin Aksaklar bölgesinde avlanmaya giden 2 kişiden biri kayboldu ve cansız bedeni bulundu. Olayda hayatını kaybeden kişinin hipotermi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Atilla Temizel (35) ve H.D.İ. (17) dün avlanmak için ormana gittiler. Ancak akşamın ilerleyen saatlerinde hava sıcaklığı sıfırın altına düştü ve geri dönüş yollarında zor anlar yaşadılar. İddiaya göre, Atilla Temizel bir süre sonra yorulduğunu ve üşüdüğünü belirterek dinlenmek istedi ve H.D.İ ise bir çukura giderek gece boyunca bekledi. Yakınları kayıp ihbarı üzerine jandarma ve AFAD ekipleri harekete geçti ve H.D.İ’yi bulduktan sonra Atilla Temizel’in cansız bedenine ulaştılar.

Temizel’in hipotermi geçirmiş olabileceği belirlendi ve cansız bedeni Alaplı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. H.D.İ. ise tedbir amaçlı aynı hastaneye götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL