Düzce

Düzce’de Kıbrıs Gazisi Hasan Demirtaş’ın Ebediyete Uğurlanma Töreni

DÜZCE(İHA) – Kıbrıs Gazisi Hasan Demirtaş, 17 Kasım tarihinde, Şahitlik Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Düzce Valisi Selçuk Aslan, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Jandarma Alay Komutanı Albay Murat..

Düzce’de Kıbrıs Gazisi Hasan Demirtaş’ın Ebediyete Uğurlanma Töreni

DÜZCE(İHA) – Kıbrıs Gazisi Hasan Demirtaş, 17 Kasım tarihinde, Şahitlik Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Düzce Valisi Selçuk Aslan, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Jandarma Alay Komutanı Albay Murat Kılıç ve Diğer devlet yetkilileri, Demirtaş ailesi ve yakınları, törene katılım gösterdi.

Vali Aslan, Hasan Demirtaş’ın oğlu Serdar Demirtaş’a taziyelerini iletti. Tören, duygu dolu anlara sahne olurken, Demirtaş’ın vatan için gösterdiği fedakarlık ve cesaret törende konuşulan konular arasındaydı.

Hasan Demirtaş, Kıbrıs Barış Harekatı esnasında gösterdiği üstün cesaret ve kahramanlıkla bilinmekteydi. Vatan için canını feda eden Demirtaş, oğlu ve torunlarıyla toprağa verilirken, hüzünlü bir atmosfer hakimdi.

Törene katılanlar, Demirtaş’a olan minnet ve şükranlarını dile getirdi. Hasan Demirtaş, vatanseverliği ve şahadet mertebesine erişmesi ile her zaman anılacak ve unutulmayacaktır. Söz konusu tören, Türk vatanının güvenliği ve bağımsızlığı için canını feda eden gazilere teşekkür ve minnet duygularını bir kez daha dile getirmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL