Düzce

Düzce’de İş Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Ahmet Sancak’ın Son Yolculuğu

DÜZCE(İHA) – Düzce’de iş kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Sancak Hamidiye Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Şehir mezarlığında toprağa verildi. Olay, 23 Ağustos 2023 tarihinde Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi üzerindeki..

Düzce’de İş Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Ahmet Sancak’ın Son Yolculuğu

DÜZCE(İHA) – Düzce’de iş kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Sancak Hamidiye Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Şehir mezarlığında toprağa verildi.

Olay, 23 Ağustos 2023 tarihinde Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi üzerindeki bir iş yerinde meydana geldi. Ürün taşınıldığı esnada forklift üzerindeki malzemeler, Ahmet Sancak (49) ve Mithat Derici’nin (74) üzerine devrildi. Yaralanan her iki işçi de hastaneye sevk edildi. Ancak, Ahmet Sancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Cenaze namazı ise Hamidiye Camisinde kılındıktan sonra, Şehir Mezarlığında defnedildi.

Cenazeye, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Sancak ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Faruk Özlü, “Elim bir iş kazası sonucu yaşamını yitiren kardeşimiz Ahmet Sancak’ı son yolculuğuna uğurladık. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, Sancak ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı, sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL