Düzce

DÜZCE’de Gerçekleşen Denetimde 10 Bin Araç Kontrol Edildi, 131 Araç Trafikten Men Edildi!

DÜZCE(İHA) – Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, son bir hafta içerisinde 10 bin aracı kontrol ederek sıkı bir denetim gerçekleştirdi. Bu denetimler sonucunda toplamda 2 bin 181 sürücüye..

DÜZCE’de Gerçekleşen Denetimde 10 Bin Araç Kontrol Edildi, 131 Araç Trafikten Men Edildi!

DÜZCE(İHA) – Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, son bir hafta içerisinde 10 bin aracı kontrol ederek sıkı bir denetim gerçekleştirdi. Bu denetimler sonucunda toplamda 2 bin 181 sürücüye cezai işlem uygulanırken, 131 araç ise trafikten men edildi.
Düzce’de trafik kazalarının önlenmesi için polis ve jandarma ekipleri, sıkı bir denetim çalışması gerçekleştirmektedir. Son bir hafta içerisinde yapılan denetimlerde ehliyetsiz araç kullanma, emniyet kemeri takmama, ışık donanımı kuralına uymama, kırmızı ışık ihlali, hız kurallarına uymama ve yaya geçitlerinde yayalara yol vermeme gibi kurallara uymayan sürücüler üzerinde denetim yapıldı. Denetimlerde kusurlu görülen 2 bin 181 araç sürücüsüne cezai işlem uygulanırken, 131 araç trafikten men edildi. Bu denetimlerle trafik kurallarına uymayan sürücülerin caydırılması ve trafik güvenliğinin artırılması amaçlanmaktadır. Trafik ekipleri, gelecekte de benzer denetimlerle trafik kazalarının önüne geçmeyi hedeflemektedir. Bu denetimlerin sürdürülerek trafik güvenliğinin sağlanması planlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL