Düzce

Düzce’de Binlerce Öğrenci Okulların Açılmasıyla Mutlu Bir Şekilde Eğitime Başladı

Düzce’de 2023-2024 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili sona erdi ve binlerce öğrenci okullarına döndü. Sabahın erken saatlerinde öğrenciler, okullarında ders zilinin çalmasını sabırsızlıkla bekledi. Fatih Ortaokulu’nda ise öğrenciler İstiklal Marşı’nın..

Düzce’de Binlerce Öğrenci Okulların Açılmasıyla Mutlu Bir Şekilde Eğitime Başladı

Düzce’de 2023-2024 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili sona erdi ve binlerce öğrenci okullarına döndü. Sabahın erken saatlerinde öğrenciler, okullarında ders zilinin çalmasını sabırsızlıkla bekledi. Fatih Ortaokulu’nda ise öğrenciler İstiklal Marşı’nın ardından sınıflarına geçtiler.

Okulların açılmasından dolayı mutlu olduğunu dile getiren Mert Çakmak, neşeli ve iyi eğitimden çok memnun olduklarını söyledi. Ayrıca sınavların ve öğretmenlerin güzelliği ile ikinci dönemi de güzel geçireceklerini belirtti. Diğer bir öğrenci Elif Nil Balca ise okulu özlemediğini ancak ara tatilini güzel geçirdiğini söyledi. İstanbul’a ziyarete gittiklerini ve tatilde evdeyken de arkadaşlarıyla birkaç yer gezdiklerini ekledi.

İlk ders zilinin çalması ile beraber öğrenciler sınıflarında yerlerini alarak eğitim öğretimde ikinci döneme başladı. Tatilin sona ermesiyle birlikte öğrencilerin okulda tekrar bir araya gelmesi, yeni bir döneme başlamaları umut vericiydi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL