Düzce

Düzce Üniversitesi Taekwondo Takımı, Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası’nda Parlıyor

Erzurum’da düzenlenen Üniversiteler Arası Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Düzce Üniversitesi, sportif başarılar elde etti. Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü öğrencisi Sefa Tamberk, 58 kilo erkekler sıkletinde üçüncü olarak bronz..

Düzce Üniversitesi Taekwondo Takımı, Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası’nda Parlıyor

Erzurum’da düzenlenen Üniversiteler Arası Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Düzce Üniversitesi, sportif başarılar elde etti.

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü öğrencisi Sefa Tamberk, 58 kilo erkekler sıkletinde üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Aynı zamanda, Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Hümeyra Kar, +73 kilo kadınlar sikletinde Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.

Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Abdurrahman Al Ömer ise 63 kilo erkekler sikletinde çeyrek finale çıkarak Düzce Üniversitesi’ni başarıyla temsil etti. Düzce Üniversitesi takım halinde ise dördüncü olarak şampiyonada üstün bir başarı sergiledi.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada, “Yarı finale çıkarak Türkiye üçüncüsü olan öğrencilerimiz Sefa Tamberk ve Hümeyra Kar ile çeyrek final başarısı gösteren Abdurrahman Al Ömer’i ve onların yetişmelerinde büyük emekleri olan teknik ekibimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL