Düzce

Düzce TSO Başkanı Bıyık, MÜSİAD Düzce Şubesi’nde Ortak Projeler İçin Buluştu

DÜZCE (İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis üyeleri, MÜSİAD Düzce Şubesi’nde bir araya geldi. Toplantıda MÜSİAD Düzce Şubesi’nin çalışmaları..

Düzce TSO Başkanı Bıyık, MÜSİAD Düzce Şubesi’nde Ortak Projeler İçin Buluştu

DÜZCE (İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis üyeleri, MÜSİAD Düzce Şubesi’nde bir araya geldi. Toplantıda MÜSİAD Düzce Şubesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktaran MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Özgür Sağlam, TSO ile ortak projeler yapmak istediklerini belirtti. Özellikle MÜSİAD Genel Merkezi’nin ihracatın artırılması konusundaki genel vizyonunu desteklemek istediklerini ifade etti.

TSO Başkanı Bıyık, Sivil Toplum Kuruluşlarının ortak paydalarda mutlaka birlikte hareket etmeleri gerektiğini vurgulayarak, “Yeni dönemde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir Ticaret ve Sanayi Odası vizyonuyla hareket ediyoruz. Kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla tüm işlerimizde ortak hareket etmeye gayret ediyoruz. Düzce’deki tüm dinamiklerin birlik olması Düzce’ye daha fazla değer üretilmesine vesile olacaktır” dedi.

Bıyık, ziyaretin anısına Özgür Sağlam’a plaket takdim etti. MÜSİAD Düzce Şubesi’nin TSO ile ortak projeler yapmak istemesi ve dayanışma içinde olmak istemesi, Düzce’nin ticari ve sanayi potansiyelini artırmak adına güç birliği yapmaya hazır olduklarını gösteriyor. Bu tür işbirlikleriyle Düzce’nin ekonomik olarak daha da güçlenmesi hedefleniyor. TSO Başkanı Erdoğan Bıyık’ın da bu işbirliğine destek verdiğini ve bu tür toplantıların anlamlı olduğunu vurgulaması, bölgenin kalkınması adına umut verici gelişmelerin habercisi olabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL